Uzupełnij poniższe pola a wyślemy Ci dedykowane konto testowe całkiem za darmo!

    Pomoc

    Najczęstsze pytania i odpowiedzi
    Tworzenie konta i pierwsze logowanie

    Każda firma cateringowa korzystająca z naszej aplikacji posiada swój dedykowany link dla swoich klientów. Powinien on zostać Państwu przekazany po podpisaniu umowy obiadowej. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymali Państwo takiego linku, prosimy o kontakt.

    Jeśli podpisali Państwo umowę obiadową z cateringiem lub posiadali Państwo konto w poprzedniej aplikacji, konto powinno być już utworzone. W takim przypadku, jeśli nie otrzymali Państwo na adres e-mail wiadomości do zresetowania hasła, prosimy o wygenerowanie kolejnego klikając opcję „nie pamiętam hasła” na stronie logowania. 

    Po wejściu w dedykowany cateringowi link, będzie widoczna opcja rejestracja, gdzie mogą Państwo utworzyć swoje konto. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem aplikacji i nie otrzymałeś linku dedykowanego, prosimy o rejestracje przez formularz rejestracji pod przyciskiem „rejestracja”.

    Po wejściu w dedykowany cateringowi link do logowania. W razie problemów prosimy o wiadomość: bok@kid-eat.com.

    zamówienia i kalendarz

    Jeśli dni na kalendarzu są zaznaczone na kolor zielony, oznacza to, że zamówienie zostało złożone poprawnie. Środki są ściągane z salda po przekroczeniu maksymalnego terminu składania i odwoływania zamówień w danym dniu. Oznacza to, że możesz bez obaw składać zamówienia w przód na ile dni zechcesz. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to to, aby zasilić środki na posiłki w danym dniu. Stan konta można sprawdzić w zakładce „transakcje”.

    System pozwala za zaznaczanie kilku dni jednocześnie, tak aby można było zrealizować zamówienie np. na cały tydzień w wybranej konfiguracji. Po wybraniu interesujących nas dni trzeba kliknąć zielony przycisk „obecność”, który wywoła okno do zamówienia na wybrane dni – po wybraniu posiłków z listy, zatwierdzamy zamówienie przyciskiem „zatwierdź”.

    Po dokonaniu zamównień z poziomu kalendarza, możemy sprawdzić listę zamówień oraz ich status w zakładce „zamówienia”

    Aby anulować zamówienie wybieramy dzień/dni w kalendarzu, w których chcemy anulować zamówienie i klikamy przycisk „nieobecność”.

    Aby wycofać anulowanie zamówienia, klikamy na interesujący nas dzień i wybieramy opcję „obecność”, następnie na nowo możemy zaznaczyć posiłek, który chcemy zamówić.

    Aby zmienić swoje zamówienie, wybieramy na kalendarzu interesujący nas dzień, lub kilka dni i klikamy przycisk „obecność, następnie „zatwierdź”.

    Instrukcja zamawiania posiłków do pobrania: